Zakład Ratownictwa Medycznego

Aktualności

27.10.2020

Webinarium naukowo-dydaktyczne „Medycyna Ratunkowa Wieku Dziecięcego III”

Szanowni Państwo,

Zakład Ratownictwa Medycznego Międzywydziałowego Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wraz z współorganizatorami ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji naukowo-dydaktycznej „Medycyna Ratunkowa Wieku Dziecięcego”.

W tym roku z racji pandemii wirusa SARS-CoV-2 konferencja odbędzie się w formie webinarium za pośrednictwem platformy ZOOM. Zaplanowana została na sobotę, 12 grudnia 2020r.

Webinarium przeznaczone jest dla ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, studentów kierunków medycznych oraz pozostałych osób zainteresowanych tematyką medycyny ratunkowej w pediatrii. Podczas webinarium wieloletni praktycy i specjaliści - lekarze oraz ratownicy medyczni podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami.

Zapraszamy również wszystkich chętnych studentów do wzięcia czynnego udziału w sesji studenckiej poświęconej problemom współczesnego ratownictwa medycznego.

Szczegółowy program webinarium zostanie zamieszczony wkrótce na stronie:

www.ratownictwo.umlub.pl

 

Aby zarejestrować się na webinarium uprzejmie proszę wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy a następnie przesłać na adres e-mail: konferencja.ratownictwo@umlub.pl

 

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY!

 

Plakat promujący webinarium

Informacje

Dalsze informacjie wkrótce.